Snip
 Rejestracja 
 Mój Snip 
 Pomoc 

Witamy w Snipie!

Co to jest Snip?
Snipowanie to, najprościej mówiąc, składanie ofert w aukcjach internetowych w ostatnich sekundach ich trwania. Oczywiście, posiadając szybkie łącze, dokładny zegarek, mocne nerwy oraz nadmiar wolnego czasu można to robić ręcznie.

Snip to snajper aukcyjny, czyli serwis, który automatyzuje ten proces i uwalnia Cię od konieczności pamiętania o każdej kończącej się aukcji w której chcesz licytować. Aktualnie Snip obsługuje Allegro oraz wszystkie serwisy eBay (czyli amerykański eBay.com, niemiecki eBay.de, angielski eBay.co.uk, australijski eBay.com.au i pozostałe).

Dlaczego warto snipować?
Warto przeczytać:

  • Czy masz dosyć przegrywania aukcji gdyż zostałaś/zostałeś przebity zbyt późno aby podnieść swoją ofertę?
  • Czy masz czas na to, aby pilnować końca każdej aukcji, na której wygraniu Ci zależy? Czy zdarzyło Ci się zapomnieć o licytowaniu, bo akurat byłaś/byłeś zajęty czymś innym i dopiero po zakończeniu aukcji zorientowałaś/zorientowałeś się, jaka okazja przeszła Ci koło nosa?
  • Czy zdarzyło Ci się wdać we wzajemne przebijanie oferty, poniosły Cię emocje i w konsekwencji - przepłaciłaś/przepłaciłeś?
  • Czy chcesz ukryć swoje zainteresowanie przedmiotem przed potencjalnymi konkurentami lub nieuczciwymi praktykami sprzedawcy?
My odgadliśmy Twoje odpowiedzi i dlatego spodoba Ci się Snip. Bo dzięki Snipowi możesz wygrywać aukcje nie pamiętając o nich, nie będąc on-line, nie mając nawet włączonego komputera!

Jak to działa?
Warto przeczytać:
Oferty składane za pomocą Snipa w niczym nie różnią się od ofert, które składasz ręcznie. Absolutnie niczym. Snip w żaden sposób nie "obchodzi" zasad serwisów aukcyjnych (Allegro lub eBay). Jedyna różnica, to że dzięki Snipowi proces składania oferty zostaje zautomatyzowany i Ty nie musisz brać w tym udziału osobiście.

To oznacza, że Twoje oferty złożone przez Snipa są traktowanie przez serwis aukcyjny dokładnie tak samo jak wszystkie inne. Dlatego, aby oszczędzić sobie niepotrzebnych nerwów i wydatków, warto dokładnie zapoznać się i zrozumieć zasady licytacji w wybranym serwisie aukcjynym.

Na wstępie pamiętaj: Snip od razu składa ofertę w zadeklarowanej przez Ciebie wysokości. To serwis aukcyjny dba o to, aby wylicytowana cena pozostała na najniższym możliwym poziomie! Dlatego uważaj na aukcje wieloprzedmiotowe, gdyż w nich zasada "postąpień" nie obowiązuje.

Ile to kosztuje?
Warto przeczytać:
Snipa można wypróbować bezpłatnie. W tym celu każdy nowy użytkownik otrzymuje 5 darmowych trafień. Jedno trafienie kosztuje 60 groszy. Trafienie to taki strzał, dzięki któremu wygrywa się aukcję. Jeżeli z jakiejkolwiek przyczyny strzał się nie powiódł - opłata nie jest pobierana.

Program Partnerski Snipa pozwala w łatwy sposób zdobywać darmowe trafienia. Wystarczy polecić Snipa znajomym.

Co teraz?
Po pierwsze: dołącz do nas. Zarejestruj się. Rejestracja jest prosta, darmowa i nie niesie żadnych zobowiązań.
Po drugie: idź na Allegro lub eBay i rozpocznij przygodę snajpera!
Uważaj: to wciąga!

Dziękujemy za uwagę!
Jeżeli w którymkolwiek momencie korzystania ze Snipa zechcesz podzielić się z nami swoimi uwagami, będziemy za nie wdzięczni.


Copyright © 2001-2024 Chaos Brothers
Kontakt | Regulamin | Prywatność | Ustrzel To! | Program Partnerskiplende
Snip nie jest w żaden sposób związany z Allegro ani z eBay. Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe są własnością odpowiednich firm.
snip ♥ czuka-czuka