Snip
 Rejestracja 
 Mój Snip 
 Pomoc 
 Spis treści 
 Wstecz 

O czym należy pamiętać strzelając?

Procedura wykonywania strzału rozpoczyna się 60 sekund przed ustalonym terminem, czyli (60 + bufor strzału) sekund przed końcem aukcji. Po rozpoczęciu się strzał nie może być ani zmieniony ani skasowany. Nie można też dodać nowego strzału, jeżeli do jego wykonania miałoby pozostać mniej niż 60 sekund.

Wiemy, że licytowanie to dobra, wciągająca zabawa. Pamiętaj jednak, że ponieważ w grę wchodzą czasami niemałe pieniądze, jest to rozrywka tylko dla poważnych i odpowiedzialnych. Pamiętaj, że zgodnie z regulaminem serwisów aukcyjnych, licytowanie oznacza zawarcie umowy, z której zobowiązana / zobowiązany będziesz się wywiązać.

Pamiętaj również o sprzedającym, szczególnie jeżeli będziecie ze sobą handlować po raz pierwszy. Poinformuj go o swoim zamiarze, wielu sprzedających chce mieć możliwość zweryfikowania złożonej oferty. Jeżeli serwis aukcyjny umożliwia przedłużenie aukcji lub wcześniejsze jej zakończenie, poproś sprzedającego, aby tego nie robił - w przeciwnym wypadku Twój strzał, nawet jeżeli będzie celny, nie będzie miał charakteru snajperskiego. Snip nie zmienia nigdy samemu wybranych przez Ciebie ustawień strzału. Jeżeli aukcja zostanie przedłużona, strzał odbędzie się o wcześniej zaplanowanym czasie a nie tuż przed końcem aukcji.

Sprawdź dokładnie czas zakończenia aukcji i zadecyduj, ile sekund przed końcem zamierzasz licytować. To, ile trwa strzał, możesz sprawdzić na stronie Statystyki strzałów Snipa. Znajdują się tam statystyczne dane na temat strzałów oddanych za pomocą Snipa. Zwróć uwagę, że czas strzału często zależy od dnia tygodnia i pory dnia. Na przykład niedzielne popołudnie i wieczór to czas, kiedy serwisy aukcyjne są licznie odwiedzane i wtedy strzał trwa średnio najdłużej. Pamiętaj, że jeśli uderzysz za wcześnie, inny snajper może zachować więcej zimnej krwi i wygrać. Jeżeli będziesz czekać za długo - możesz nie zdążyć przed zakończeniem aukcji. No cóż, Snipowanie to też rodzaj hazardu ;)

Jest bardzo ważna rzecz dotycząca "snipowania": aby strzał się powiódł, potrzebna jest odrobina szczęścia. Jeżeli bowiem cokolwiek pójdzie źle, może nie być już czasu na "drugą próbę". Pamiętaj o tym!

Tematy pokrewne:

Copyright © 2001-2023 Chaos Brothers
Kontakt | Regulamin | Prywatność | Ustrzel To! | Program Partnerskiplende
Snip nie jest w żaden sposób związany z Allegro ani z eBay. Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe są własnością odpowiednich firm.
snip ♥ czuka-czuka