Snip
 Rejestracja 
 Mój Snip 
 Pomoc 
 Spis treści 
 Wstecz 

Jak dodać nowy strzał w interesującej mnie aukcji?

 1. Upewnij się, że na stronie Ustawienia dla Allegro lub Ustawienia dla eBay podałaś / podałeś poprawny login i hasło z serwisu, w którym chcesz licytować.
 2. Jeżeli aukcja toczy się na Allegro, przejdź na stronę z listą strzałów w Allegro. Jeżeli aukcja toczy się w eBay, przejdź na stronę z listą strzałów w eBay.
 3. W polu formularza Nowy strzał... wpisz identyfikator aukcji.
  W serwisie Allegro.pl identyfikator (numer) aukcji pojawia się na stronie z opisem aukcji, w nawiasie obok nazwy licytowanego przedmiotu, np:
  Compaq Evo n800v - P4 1.6Ghz/DVD-CD-RW/15" (numer 7855952)
  Identyfikatorem tej aukcji jest 7855952.
  Jak odnaleĽć identyfikator aukcji w Allegro
  Jak odnaleźć identyfikator aukcji w Allegro

  W serwisie eBay.com identyfikator (numer) aukcji pojawia się na stronie z opisem aukcji, w ramce pod nazwą licytowanego przedmiotu, np:
  17" Apple Powerbook G4 1GHz 512MB 60Gb    Item number: 2752585808
  Identyfikatorem tej aukcji jest 2752585808.
  Jak odnaleĽć identyfikator aukcji w eBay
  Jak odnaleźć identyfikator aukcji w eBay

 4. Wciśnij przycisk "Dalej". Snip sprawdzi wybraną aukcję i przeniesie Cię na stronę ze szczegółami strzału.
 5. Na stronie ze szczegółami strzału, w odpowiednich polach formularza, możesz zmienić swoją maksymalną cenę oraz bufor strzału.
 6. Jeżeli bierzesz udział u aukcji holenderskiej (wieloprzedmiotowej), możesz wybrać również liczbę przedmiotów, których zakupem jesteś zainteresowana / zainteresowany.
 7. W polu "Licytuj jako" zostanie wyświetlony login, który zostanie użyty do tego strzału. Jeżeli w ustawieniach Snipa podałaś / podałeś więcej niż jeden login z serwisu aukcyjnego, możesz w tym miejscu wybrać, który z nich ma zostać użyty.
 8. Jeżeli chcesz dodać ten strzał do grupy strzałów, wybierz nazwę grupy z listy "Grupa strzałów". To pole nie jest widoczne, jeżeli nie masz żadnej utworzonej grupy. Grupę strzału, tak jak i inne parametry strzału, będzie można zmienić później w ustawieniach strzału.
 9. Wciśnij przycisk "Dodaj strzał". Jeżeli wszystkie dane są poprawne, strzał zostanie dodany do listy. Jeżeli wystąpi błąd, zostaniesz o tym poinformowana / poinformowany.
Tematy pokrewne:

Copyright © 2001-2024 Chaos Brothers
Kontakt | Regulamin | Prywatność | Ustrzel To! | Program Partnerskiplende
Snip nie jest w żaden sposób związany z Allegro ani z eBay. Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe są własnością odpowiednich firm.
snip ♥ czuka-czuka