Snip
 Rejestracja 
 Mój Snip 
 Pomoc 
 Spis treści 
 Wstecz 

Co to jest grupa strzałów?

Wyobraź sobie taką sytuację: chcesz kupić nowy dysk twardy do swojego komputera. Rozglądasz się po serwisie aukcyjnym i widzisz, że interesujący Cię model ma w swojej ofercie wielu sprzedawców a aukcje mają różne ceny i kończą się o różnych porach. Ustawiać strzał w każdej aukcji i po trafieniu usunąć resztę strzałów? A jeżeli nie zdążysz, zapomnisz, to co? - wygrasz 5 dysków? Poza tym, jeżeli i tak trzeba samemu pilnować każdego strzału, to po co Snip?

Grupy strzałów rozwiązują ten problem. Teraz możesz wybrać interesujące Cię przedmioty, zadecydować ile z nich zamierzasz kupić (to nie musi być jedna sztuka!) a Snip zrobi resztę - po wygraniu zaplanowanej ilości sam usunie resztę strzałów.

Uwaga! Grupy strzałów to potężne narzędzie w rękach doświadczonego snajpera. Zanim zaczniesz ich używać, zapoznaj się z resztą informacji o tym, jak to działa. Twoje nerwy są wszak bezcenne!

Tematy pokrewne:

Copyright © 2001-2023 Chaos Brothers
Kontakt | Regulamin | Prywatność | Ustrzel To! | Program Partnerskiplende
Snip nie jest w żaden sposób związany z Allegro ani z eBay. Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe są własnością odpowiednich firm.
snip ♥ czuka-czuka