Snip
 Rejestracja 
 Mój Snip 
 Pomoc 
 Spis treści 
 Wstecz 

Jakie są ograniczenia strzelania grupowego?

  • Między datami strzałów z jednej grupy powinno być nie mniej niż 3 minuty. Nie jest to warunek konieczny, ale jeżeli strzały zostaną zaplanowane zbyt blisko siebie, Snip wykona je wszystkie mimo, iż limit trafień został osiągnięty. Dlaczego? Cała procedura strzału trwa około trzech minut i przy rozpoczynaniu kolejnego strzału Snip może jeszcze nie wiedzieć, jakim wynikiem zakończył się poprzedni.
    Oczywiście, jeżeli ustawimy limit trafień na np. 5, to pierwsze pięć strzałów z grupy może odbyć się nawet w tej samej sekundzie - to chyba oczywiste, że wybrany limit i tak nie zostanie przekroczony.
    Ewentualne konfikty czasów strzałów możesz sprawdzić na stronie z listą strzałów w danej grupie.
    Jeżeli taka ikona znajduje się po lewej stronie strzału, oznacza to iż istnieje niebezpieczeństwo, że strzał ten zostanie wykonany bez względu na wynik poprzedniego (jest między nimi mniej niż 3 minuty).
    Jeżeli taka ikona znajduje się po lewej stronie strzału, oznacza to iż strzał ten na pewno zostanie wykonany bez względu na wynik poprzedniego (jest między nimi mniej niż 1 minuta).

  • Jeżeli licytujesz w aukcji wieloprzedmiotowej (holenderskiej), w przypadku wygranej Snip doda do liczby trafień liczbę przedmiotów z ustawień strzału bez względu na to, ile przedmiotów zostanie ostatecznie wygranych. Grupowanie strzałów w aukcjach wieloprzedmiotowych stwarza również niebezpieczeństwo przekroczenia limitu trafień.
Tematy pokrewne:

Copyright © 2001-2023 Chaos Brothers
Kontakt | Regulamin | Prywatność | Ustrzel To! | Program Partnerskiplende
Snip nie jest w żaden sposób związany z Allegro ani z eBay. Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe są własnością odpowiednich firm.
snip ♥ czuka-czuka