Snip
 Rejestracja 
 Mój Snip 
 Pomoc 
 Spis treści 
 Wstecz 

Co to są Strzały Warunkowe?

Strzały Warunkowe pozwalają przypisać do zaplanowanego strzału dowolną liczbę akcji, które zostaną wykonane po jego zakończeniu ale pod warunkiem, że zakończył się odpowiednim rezultatem. Można wybrać aby akcja wykonała się gdy:

 • strzał powiedzie się (wynik "Trafiony!")
 • lub gdy strzał nie powiedzie się (każdy inny wynik)
Akcją może być:
 • usunięcie innego strzału
 • zmiana maksymalnej oferty w innym strzale

Przykład: Znaleźliśmy na aukcjach komplet sztućców (łyżka, nóż i widelec) który chcemy kupić. Ustawiamy więc strzały w każdej z tych aukcji. Załóżmy, że aukcje kończą się w kolejności najpierw łyżka, potem nóż i na końcu widelec. Jeżeli nie uda nam się wygrać aukcji z łyżką, nie chcemy już licytować w dwóch pozostałych aukcjach. Ustawiamy więc w strzale w aukcji z łyżką dwie akcje: jeżeli strzał nie powiodł się, usuń strzał w aukcji z widelcem i w aukcji z nożem. Jeżeli natomiast wygramy już łyżkę i nóż, desperacko zależy nam na wygraniu i widelca. Ustawiamy zatem akcję w strzale w aukcji z nożem: jeżeli strzał powiódł się, zmień ofertę w strzale w aukcji z widelcem na ... (na co nam portfel / żona / zdrowy rozsądek pozwala). Oczywiście do rozstrzygnięcia pozostaje kwestia tego, co robić gdy uda nam się wygrać łyżkę, ale przegramy licytację noża.

Uwaga! Tak jak Grupy Strzałów, tak i Strzały Warunkowe mogą być potężnym narzędziem w rękach doświadczonego i uważnego snajpera. Przeczytaj i weź sobie do serca poniższe uwagi. Uważaj na to, co planujesz. To Twoje pieniądze i Twoje nerwy! Jeżeli czegoś nie jesteś pewna / pewien, nie ryzykuj ze strzałami na których Ci bardzo zależy.

 • Z oczywistych względów akcja może dotyczyć tylko i wyłącznie strzału w aukcji, która kończy się później niż aukcja w której zaplanowany jest strzał do którego chcemy przypisać akcję. Aby wykonać akcję musi być znany wynik strzału, do którego ta akcja jest przypisana.
 • Do konkretnego strzału można przypisać co najwyżej po jednej akcji dla każdego innego strzału z tym samym warunkiem. Bez sensu byłaby kombinacja: jeżeli strzał A się powiedzie to zmień ofertę w strzale B i usuń strzał B ale ma sens: jeżeli strzał A się powiedzie, zmień ofertę w strzale B a jeżeli strzał A się nie powiedzie, usuń strzał B.
 • Między datą zakończenia aukcji do której przypisana jest akcja a datą zakończenia aukcji której akcja dotyczy powinno być nie mniej niż 2 minuty + bufor strzału w aukcji której akcja dotyczy. W przeciwnym wypadku akcja może zostać błędnie wykonana. Strzał zaczyna się wykonywać na (60 + bufor) sekund przed zakończeniem aukcji i od tego momentu nie można już nic w nim zmienić!
  Ewentualne konfikty czasów akcji możesz sprawdzić na stronie z listą akcji przypisanych do danego strzału.
  Jeżeli taka ikona znajduje się po lewej stronie strzału, oznacza to iż istnieje niebezpieczeństwo, że ta akcja nie zostanie wykonana (docelowy strzał zaczyna się mniej niż 3 minuty od zakończenia aukcji bazowej).
  Jeżeli taka ikona znajduje się po lewej stronie strzału, oznacza to iż ta akcja na pewno nie zostanie wykonana (docelowy strzał zaczyna się zanim skończy się aukcja bazowa).
 • Ograniczenie czasowe 60 sekund przed datą strzału dotyczy również wszelkich zmian w zaplanowanych akcjach. Na 60 sekund przed datą strzału nie można już ani zaplanować nowej ani usunąć już zaplanowanej akcji. Planuj rozważnie i bez pośpiechu. Nie zostawiaj tego na ostatni moment!

Tematy pokrewne:

Copyright © 2001-2024 Chaos Brothers
Kontakt | Regulamin | Prywatność | Ustrzel To! | Program Partnerskiplende
Snip nie jest w żaden sposób związany z Allegro ani z eBay. Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe są własnością odpowiednich firm.
snip ♥ czuka-czuka