Snip
 Rejestracja 
 Mój Snip 
 Pomoc 
 Spis treści 
 Wstecz 

Dlaczego warto korzystać ze Snipa?

Jest wiele powodów dla których warto używać Snipa. Ludzie, licytując "ręcznie", bardzo rzadko oferują maksymalną kwotę, jaką są gotowi zapłacić. A jeżeli ktoś zostanie przebity kilka sekund przed zakończeniem aukcji, nie ma już szans aby licytować ponownie, nawet jeżeli wcześniej gotów był zapłacić więcej.

Dobrą praktyką jest nie pokazywanie zainteresowania danym przedmiotem tak długo, jak to tylko możliwe. Twoja oferta będzie przyciągać inne. Ludzie są często leniwi i wolą naśladować wybory innych: "Nie mam czasu sprawdzać wszystkich tych podobnych aukcji. Jeżeli ktoś złożył ofertę akurat w tej aukcji, widocznie warto."

W końcu ujawnienie swojej oferty cenowej zbyt wcześnie daje innym licytującym dużo czasu na przemyślenie swoich ofert i przebicie Twojej. Nawet jeżeli początkowo nie chcieli zapłacić za ten przedmiot aż tyle. ("A co mi tam, dołożę te 5 złotych...")

Oto przykład: Chcesz zapłacić za pewien przedmiot 50 zł i składasz swoją ofertę ręcznie, od razu po wypatrzeniu aukcji. Inny licytujący, chcący zapłacić 45 złotych też składa swoją ofertę, która jest automatycznie przebita przez Twoją. Jeżeli zależy mu na tym przedmiocie, ma czas aby Cię przebić, licytując 55 złotych. Z kolei Ty, dowiadując się o przebiciu, być może zdecydujesz się zalicytować 60 złotych. I tak dalej. Użycie Snipa pozwala Ci uniknąć wzajemnego przebijania i windowania ceny.

W skrócie chodzi o to, aby końcowa cena przedmiotu, ta którą będziesz musiała / musiał zapłacić, była jak najniższa. Snip to narzędzie stworzone w tym właśnie celu.

Dzięki Snipowi oszczędzasz swój czas:
Nie musisz już czatować na końcówkę każdej interesującej Cię aukcji. Teraz nie musisz nawet uruchamiać komputera! Nieważne, czy to środek dnia czy środek nocy, Snip strzela z równą skutecznością 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Dzięki Snipowi oszczędzasz swoje pieniądze:
Snip to chłodny profesjonalista. Pozwoli ustawić Ci swoją maksymalną cenę, ale w żadnym momencie nie poniosą go emocje i nie dołoży "tych, ech, 10 złotych"! Dodatkowo, jeżeli korzystasz z modemu, nie musisz płacić za połączenie, aby wygrać aukcję.

Tematy pokrewne:

Copyright © 2001-2023 Chaos Brothers
Kontakt | Regulamin | Prywatność | Ustrzel To! | Program Partnerskiplende
Snip nie jest w żaden sposób związany z Allegro ani z eBay. Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe są własnością odpowiednich firm.
snip ♥ czuka-czuka