Snip
 Rejestracja 
 Mój Snip 
 Pomoc 
 Spis treści 
 Wstecz 

Jak działa Snip?

Miejsce działania Snip działa na serwerze niezależnym od Twojego komputera.
Czas działania Snip działa i strzela cały czas - 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Bez względu na to, czy jesteś połączony ze Snipem, Allegro lub z eBay-em i czy wogóle masz włączony komputer.
Szybkość strzału Serwer, na którym działa Snip, podłączony jest do bardzo szybkiego, stabilnego łącza. Czas strzału Snipa w głównej mierze zależy od aktualnego obciążenia sieci do której podłączone są Allegro i eBay. Szybkość Twojego łącza nie ma znaczenia.
Sposób strzału Strzelając, Snip symuluje działanie najzwyklejszej przeglądarki internetowej, takiej jak Mozilla Firefox lub Internet Explorer. Tak, dokładnie - wygląda to tak, jakby użytkownik licytował ręcznie - logowanie, wpisanie kwoty i wciśnięcie przycisku Licytuj. Tyle, że oczywiście wszystko odbywa się automatycznie.
Snip licytuje od razu Twoją maksymalną kwotę, ale to nie oznacza, że tyle zapłacisz za wygrany przedmiot. Wszystko zależy od oferty drugiej co do najwyżej licytujących osób oraz od rodzaju aukcji tak, jak przy normalnym licytowaniu.
Sprawdzenie daty zakończenia aukcji przed strzałem Snip nie sprawdza, czy aukcja została przedłużona.

Tematy pokrewne:

Copyright © 2001-2024 Chaos Brothers
Kontakt | Regulamin | Prywatność | Ustrzel To! | Program Partnerskiplende
Snip nie jest w żaden sposób związany z Allegro ani z eBay. Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe są własnością odpowiednich firm.
snip ♥ czuka-czuka