Snip
 Rejestracja 
 Mój Snip 
 Pomoc 

Logowanie
Login:
Hasło:
Nie wylogowuj mnie [?]

Najczęstsze pytania
Co to jest Snip?
Dlaczego warto snipować?
Jak zostać użytkownikiem Snipa?
Ile kosztuje korzystanie z serwisu?
Jakie serwisy obsługuje Snip?
Więcej pytań...

Informacje
 English information
 Deutsch Informationen
 Informacje o SSL
Statystyka strzałów Snipa
Ustrzel To! dla Firefoksa, Chrome, Opery i Edge
  Opłaty w Snipie (znowu uaktualnione)
29-06-2004 01:00:00, Korba

Od 10. lipca br. za udane strzały pobierana będzie opłata. Trafienie, tj. strzał, którego wynikiem będzie wygranie aukcji, będzie kosztowało 60 groszy. Strzały, które z jakichkolwiek przyczyn nie udadzą się, są i pozostaną darmowe bez wzgledu na ich ilość i częstotliwość. Ponadto każdy nowy użytkownik (oczywiście wszyscy już zarejestrowani też) otrzyma na dobry początek 5 darmowych trafień - aby bez ryzyka i dodatkowych wydatków móc przetestować możliwości Snipa. Opłaty obejmą wszystkie udane strzały wykonane od godziny 00:00:00 10. lipca 2004 roku czasu środkowoeuropejskiego.

Uaktualnienie (30.06.2004)

Przez ponad dwa i pół roku Snip był serwisem darmowym. To oczywiście nie oznacza, że jego utrzymanie nic nie kosztowało - po prostu wszystkie wydatki związane z działaniem Snipa ponosiłem sam. Jednak Snip rośnie, a wraz z nim rosną koszty jego utrzymania, których niestety nie jestem w stanie ponosić sam. A z moich ograniczeń finansowych biorą się ograniczenia funkcjonalności Snipa. Ponad pół roku temu musiałem wprowadzić ograniczenie liczby jednoczesnych strzałów, skutkiem którego co tydzień Snip nie pozwala zaplanować Wam ponad 3000 strzałów.

Zawsze traktowałem Snipa jako hobby a nie jako przedsięwzięcie biznesowe i chcę, aby tak pozostało. Niemniej jednak przede wszystkim zależy mi na tym, aby Snip mógł sprawnie działać i rozwijać się. Wiem, że moja decyzja może nie spodobać się wielu z Was. Mam jednak nadzieję, że mnie zrozumiecie. Jeżeli sprzedałbym Snipa jakiejś firmie nastawionej głównie na zysk (a miałem kilka takich ofert), z czasem opłaty i tak by się pojawiły i na pewno byłyby sporo wyższe. Ja nie muszę utrzymywać sekretarek i działu marketingu.

Kilka szczegółów technicznych: trafienia można zakupić dokonując przelewu lub płacąc kartą. Szczegóły dotyczące opłat zostały przedstawione w pomocy a stan swojego konta można sprawdzić na stronie Mój Snip / Konto. W końcu opłaty można dokonać na tej stronie. W ramach promowania wszystkich tych, którzy ufają nam najbardziej, wszystkie wpłaty dokonane przed 10 lipca będą premiowane 20% bonusem, tj. za każde zakupione 5 trafień, 1 dodatkowe otrzyma się gratis. Potem premia będzie wynosiła 10%.

Wszystkim tym z Was, którzy zdecydują się dalej korzystać ze Snipa, dziękuję za powierzone zaufanie i obiecuję, że dołożę wszelkich starań aby Snip stale się rozwijał i strzelał dla Was z maksymalną możliwą precyzją.

Uakualnienie:
  1. Wpłaty kartami płatniczymi już działają.
  2. Wiele osób napisało do nas, że po wejściu Polski do Unii Europejskiej przelewy z zagranicy wcale nie muszą być drogie, a jak podają niektóre osoby - mogą być zupełnie darmowe. Polecam sprawdzić to w swoim banku. Nasz bank oczywiście akceptuje międzynarodowe przelewy w dowolnej walucie. Osobom mieszkającym w Unii Europejskiej polecam tę formę płatności!

Z pozdrowieniami,
Piotr Korba Tomczyk

Copyright © 2001-2024 Chaos Brothers
Kontakt | Regulamin | Prywatność | Ustrzel To! | Program Partnerskiplende
Snip nie jest w żaden sposób związany z Allegro ani z eBay. Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe są własnością odpowiednich firm.
snip ♥ czuka-czuka