Snip
 Rejestracja 
 Mój Snip 
 Pomoc 
 Spis treści 
 Wstecz 

Obsługa Allegro Lokalnie, czyli Snip Miejscowy

Snip Miejscowy to dodatek do przeglądarek, który umożliwia zautomatyzowaną licytację w serwisie Allegro Lokalnie. Działa na komputerze Użytkownika, całkowicie niezależnie od serwisu Snip.pl.

FirefoxSnip Miejscowy dla Firefoksa
ChromeSnip Miejscowy dla Chrome
OperaSnip Miejscowy dla Opery - oby wkrótce (obsługa Opery działa powoli; ostatnio zatwierdzenie dodatku zajęło 11 miesięcy)
EdgeSnip Miejscowy dla Edge

Uwagi dotyczące korzystania z dodatku

 1. Snip Miejscowy działa inaczej niż Snip. Aby Snip Miejscowy mógł zalicytować, uruchomiona musi być przeglądarka z tym dodatkiem oraz musi być otwarta strona aukcji, w której ma zostać złożona oferta.
 2. Licytacja w Allegro Lokalnie działa inaczej niż w Allegro. Główne różnice są takie, że w Allegro Lokalnie:
  • złożenie oferty w ostatniej minucie trwania aukcji przedłuża ją o 5 minut,
  • system Allegro Lokalnie nie udostępnia automatycznej licytacji; aktualna oferta jest od razu podbijana do zalicytowanej kwoty.
  Zobacz: (linki prowadzą to stron pomocy Allegro)
 3. To jak działa Snip Miejscowy? Jeżeli do końca aukcji pozostało mniej niż minuta plus ustalony bufor, Snip Miejscowy przebija aktualną ofertę o ustaloną kwotę. Jeżeli Twoja oferta zostanie przebita a cena na aukcji jest niższa od Twojej maksymalnej oferty, Snip Miejscowy od razu zalicytuje ponownie. Jeżeli w wyniku złożenia oferty w ostatniej minucie aukcji aukcja zostanie przedłużona, Snip Miejscowy poczeka aż znowu zostanie mniej niż minuta plus bufor licytacji i będzie próbował dalej.
 4. Snip Miejscowy może w każdej chwili przestać działać. Tak jak Snip w początkowych latach swojej działalności, tak Snip Miejscowy opiera swoje działanie na elementach występujących w treści strony aukcji. Jeżeli Allegro zdecyduje się zmienić strukturę stron bądź sposób składania ofert w serwisie Allegro Lokalnie, dodatek może przestać działać. Ja oczywiście będę starał się nadążać za zmianami.
 5. Nie przeszkadzaj snajperowi. Do swojego działania Snip Miejscowy wykorzystuje dane dostępne na stronie aukcji. Ich zmiana, np. przez wpisywanie różnych kwot w polu zwykłej licytacji, może spowodować nieprzewidziane lub błędne działanie dodatku. Samo obserwowanie pracy snajpera jest bezpieczne.
 6. Kwota oferty może się zmienić w trakcie jej składania. Wynika to z faktu, że licytowaną kwotę trzeba w kolejnym kroku potwierdzić. Jeżeli pomiędzy złożeniem oferty a jej potwierdzeniem zmieni się cena na aukcji, potwierdzona zostanie odpowiednio wyższa oferta. Oczywiście kwota ta nigdy nie przekroczy maksymalnej oferty Użytkownika.


Copyright © 2001-2024 Chaos Brothers
Kontakt | Regulamin | Prywatność | Ustrzel To! | Program Partnerskiplende
Snip nie jest w żaden sposób związany z Allegro ani z eBay. Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe są własnością odpowiednich firm.
snip ♥ czuka-czuka