Snip
 Rejestracja 
 Mój Snip 
 Pomoc 
 Spis treści 
 Wstecz 

Informacje o firmie PolCard

Celem zapewnienia najwyższej jakości obsługi kart płatniczych wdrożyliśmy w Snipie możliwość korzystania z usług firmy PolCard

PolCard to największe w Polsce centrum autoryzacyjno-rozliczeniowe, niekwestionowany lider rynku kartowego w Polsce. Wieloletnie doświadczenia sprawiają, iż usługi oferowane przez PolCard S.A. cieszą się dobrą marką i wysoką popularnością wśród Klientów.

PolCard akceptuje wpłaty przy użyciu wypukłych kart płatniczych: VISA, MASTERCARD, DINERS CLUB, JCB, POLCARD, PBK STYL oraz kart VISA ELECTRON, dla których bank wystawca dopuszcza dokonywanie na tego typu karty zakupów internetowych.

By zapewnić maksymalne bezpieczeństwo zastosowano model oparty na protokole SSL z możliwością wykorzystania pełnego 128-bitowego szyfrowania danych. Spełnia on wszystkie wymagania narzucone przepisami dotyczącymi e-commerce przez systemy Visa oraz Europay. PolCard zbliżył model oparty o protokół SSL do rozwiązania SET zapewniając pełną poufność numeru karty płatniczej jego posiadaczowi. W protokół SSL standardowo wyposażona jest większość przeglądarek internetowych, jest więc on powszechnie dostępny, co w dużej mierze upraszcza, a także poszerza możliwość przeprowadzania płatności przez Internet.

Proponowane rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo przekazywanych informacji dotyczących numeru karty, bowiem dane o karcie płatniczej bezpośrednio przekazywane są do PolCardu, z pominięciem internetowego punktu handlowego. Tego typu rozwiązanie daje posiadaczowi karty pewność, iż numer jego karty jest chroniony w sposób szczególny i znany jedynie firmie, która specjalizuje się w rozliczaniu transakcji dokonanych z użyciem plastikowego pieniądza. Snip nie gromadzi na własnych serwerach informacji dotyczących numerów kart.

PolCard przekazuje odpowiedź autoryzacyjną do serwera Snipa w chwilę po otrzymaniu zapytania autoryzacyjnego. Czas potrzebny do wygenerowania odpowiedzi nie przekracza zazwyczaj kilkunastu sekund.

Tematy pokrewne:

Copyright © 2001-2024 Chaos Brothers
Kontakt | Regulamin | Prywatność | Ustrzel To! | Program Partnerskiplende
Snip nie jest w żaden sposób związany z Allegro ani z eBay. Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe są własnością odpowiednich firm.
snip ♥ czuka-czuka